אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר!

מצאתם מחיר זול יותר? שלחו לנו קישור לאותו המוצר ותקבלו מחיר זול יותר אצלנו! לשליחת הצעה מתחרה לחצו כאן

מזנון עץ אלון אפור מעוצב LIZZY
מזנון אלגנטי עומד WOW
מזנון מעוצב

אודות

אתר KESI מייצג יבואן בלעדי בשוק הרהיטים תוצרת מדינות אירופאיות. בעלי החברה וצוות האתר מאמינים כי הרהיטים הם “הלב והנשמה” של הבית.

אתר KESI משווק רהיטים ישירות מיבואן לצרכן ללא תיווך על מנת לחסוך עלויות מיותרות ללקוח הסופי. לקוחותינו מקבלים שירות מאנשי צוות מקצועיים עם ניסיון מעל 25 שנה בתחום.

מה אנו מציעים?

מגוון רחב של מוצרים בסטנדרטים גבוהים תוצרת מדינות אירופאיות בעיצובים שונים.

בואו נטייל יחד בביתכם ונתרשם ממוצרינו:

המקום הראשון שאליו אנו מגיעים בכל בית הוא מבוא. זהו חדר כניסה המקום שבו ניתן לתלות בגדי חוץ כגון מעילים ומשלב בו ארונית נעליים. כמובן זהו מקום אידיאלי לאחסון מטריות.

המקום השני הוא כמובן הסלון, שבו אנו יכולים להתרשם ממזנון מעוצב בשילוב של תאורה עומד או תלוי. בנוסף למזנון, אנו מציעים גם מגוון של מערכות ישיבה זהו מקום להתרווח עליו לאחר יום עבודה או מקום שינה לאורחים. כמובן שלא נשכח שולחן סלוני שיכול להפוך לשולחן סעודה נוסף.

נתקדם ונגיע למקום הכי חם בכל בית, פינת אוכל שבה אנו יכולים ליהנות מעיצוב ונוחות של כיסאות ושולחנות. בנוסף אנו מציעים מגוון של פתרונות אחסון בפינת אוכל כגון: קומודה, מזנון תלוי, מדפים.

התחנה הבאה בסיור הבית היא הלב והגאווה של כל בית זהו מטבח, אנו מייבאים מטבחים מודולריים בסגנונות שונים ובמגוון רחב של צבעים.

בואו נתקדם לחדרי שינה, בחדר שינה של הורים אנו יכולים להתרשם עיצובים שונים של ארונות, קומודות, טואלטים, מיטות ושידות. בחדר ילדים אנו יכולים לראות סט קומפלקט של רהיטי ילדים העומד בכל הדרישות בטיחות של אירופה.

בנוסף אנו מציעים מגוון של רהיטים לתקציב נמוך, קהל יעד העיקרי הוא סטודנטים ומשפחות צעירות. רהיטים בקטגוריה של תקציב נמוך הם רהיטים חדשים, איכותיים וזולים המתאימים לכל כיס.

למה אנחנו?

מוניטין בשוק מעל 20 שנה

איכות המוצרים

שיווק ישיר מיבואן ללקוח

אנו מתחייבים למחיר הזול ביותר!

מצאתם מחיר זול יותר? שלחו לנו קישור לאותו המוצר ותקבלו מחיר זול יותר אצלנו! לשליחת הצעה מתחרה לחצו כאן

Call Now Button